1. Milyennek képzeled a tökéletes boldogságot?
Sokféleképpen. Nagyon sokszor élek át tökéletes boldogság pillanatokat: síelés közben vagy a szeretteim körében, de egy-egy utazás alkalmával is vagy akkor, ha elérek valamit, amiért nagyon sokat dolgoztam.
2. Mitől félsz a legjobban?
Félős típus vagyok, így sajnos elég sok mindentől. Nagyon félek a számomra fontos emberek elvesztésétől, de a magasságtól vagy akár a meztelencsigáktól is.
3. Van olyan élő személy, akire felnézel? Miért?
Azokra az emberekre tudok a leginkább felnézni, akik elértek valamit és ezzel inspirálnak másokat, de a jó humorú emberekre is. Szerencsére sok ilyen ember vesz körül a mindennapokban.
4. Van valami, amiben különcnek érzed magad?
Nagyon sokat szoktam böngészni a térképeket. Offline, online… ha a kezembe kerül egy térkép, vagy kinyitom a Google Maps-t, nehezen tudom letenni. Van, hogy órákig nézegetem. Furcsa szokás.
5. Mit szeretsz legjobban magadban?
A kíváncsiságomat és a nyitottságomat a világra és az emberekre.
6. Mit tartasz a leginkább túlértékelt erénynek?
A túlzott engedelmességet.
7. Miben vagy a legtehetségesebb?
A legtehetségesebb kétbalkezes vagyok. :) Így a Murphy törvények igazolásában.

8. Milyen tehetségre vágynál a legjobban?
Nagyon szeretnék jól rajzolni vagy festeni.
9. Mi a legnagyobb dolog, amit eddig elértél? Mit szeretnél még elérni?
Arra, hogy szakmailag pont ott vagyok most, ahol az életemnek ebben a szakaszában néhány éve lenni szerettem volna. Nagyon hiszek abban, amin nap mint nap dolgozunk es szeretném, hogy ennek minél több ember részese lehessen.
10. Ha jól tudjuk, a Publicis Group Hungary-nél elkötelezettek vagytok a sokszínűség témája iránt. Te személy szerint hogyan tartod fontosnak a sokszínűség témáját?
Nekem a sokszínűség egyik legfontosabb pontja, hogy tudjunk a leghitelesebb es legjobb önmagunk lenni bizonyos közösségekben es helyzetekben. Egy olyan vállalati kultúrában, ahol nyitottság, elfogadás és tisztelet van egymás iránt, ott sokkal hamarabb valósul meg a ‘saját magam’ elfogadása is - és ezt nagyon sok szinten tartom fontosnak.

11. Mit gondolsz, HR vezetőként mi a legfontosabb dolog, amivel hozzá tudsz járulni a sokszínűség elfogadtatásához?
Támogató, elfogadó kultúra és hiteles vezetés építésével nap mint nap.
12. Hol élnél legszívesebben, ha nem Magyarországon? Miért pont ott?
Mindenképpen Európában és - talán közhelyes lesz de - valahol délen, közel a tengerhez.
13. Mit vársz éppen a legjobban?
Most augusztusban a pénteket, mert épp most vezettük be a négynapos munkahetet augusztusra.
14. Mi a legtávolabbi programod a naptáradban? Mikor?
Síelés, 2023. január.

15. Hogy képzeled a nyugdíjas éveidet?
Egy évből legalább 6 hónapot lakóautózással töltve.
16. Melyik film vagy sorozat hatott rád legutoljára?
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17. Mivel foglalkoznál, ha nem HR-es lennél?
Ha tehetségtől függetlenül bármivel foglalkozhatnék, akkor legszívesebben karmester lennék.
18. Mi a hajtóerőd (motivációd), ami miatt minden reggel felkelsz?
A kíváncsiság.
19. Van mottód, vagy kedvenc szólásod?
Varró Dániel Boldogság című versében egy nagyon egyszerű, hétköznapi boldogság képet ír le és a végen felteszi a költői kérdést, hogy “Kívánhatnék-e többet?!” Ez sokszor eszembe jut és olyankor én is felteszem magamnak ugyanezt a kérdést… ugyanígy költőien. :)
Kit javasolsz a következő interjúalanynak, és mit kérdeznél tőle?
Kárpáti Diát (Bortársaság HR Director)
Mi az első három dolog, amit felkelés után csinálsz?


