
Hagyjuk ezt a komfortzóna-kilépést!
Manapság mást sem lehet hallani, mint hogy a fejlődés lehetősége a komfortzóna elhagyásában rejlik. Ezért hát rengetegszer hagytam el a komfortzónám (hol tudatosan, hol tudattalanul), a teljesség igénye nélkül megemlítenék párat… na és persze ezek következményeit.
