Klausz Melinda: Megosztok, tehát vagyok

Klausz Melinda: Megosztok, tehát vagyok

Régen mindent kőbe véstünk, aztán jött a papírusz, majd a papír… Ma elég a klaviatúra segítségével képernyőre vetni valamit, elküldeni az éterbe, hogy aztán örök nyomot hagyjunk magunk után. De vajon tényleg ezt akarjuk?