Betegen a munkába? Nemcsak tapintatlanság, de felelőtlen tett is!

Betegen a munkába? Nemcsak tapintatlanság, de felelőtlen tett is!

Önnel is előfordult már, hogy rosszul érezte magát, „majd’ szétment  a feje a náthától”, mégis el kellett mennie dolgozni? Ez a helyzet egyformán rossz a betegnek és a munkatársaknak, és a látszat ellenére egyáltalán nem szolgálja a cég érdekeit sem – hívja fel a figyelmet a HRDoktor.