
A túlzott boldogságvágy depressziót okoz
A modern ember leginkább boldogságra vágyik, rossz módon keresi azonban azt – derül ki egy kutatásból. Akik extrém módon vágynak a boldogságra, azok ugyanis hajlamosabbak a depresszióra is. Egyértelműen igazolták, hogy a túlzott boldogságvágy depressziót okozhat – számol be a HRCENTRUM.
