A kókusztej és a nyugiszoba trendi, de van, ami ezeknél is fontosabb

A kókusztej és a nyugiszoba trendi, de van, ami ezeknél is fontosabb

Tagadhatatlan tény, hogy az időnk legnagyobb részét munkahelyünkön töltjük, éppen ezért egyáltalán nem mindegy, hogyan is érezzük magunkat abban a nyolc-tíz-sok órában. A kérdés napjainkban egyre gyakrabban kerül fókuszba azért is, mert a fokozódó munkaerőhiány miatt már jellemzően nem a munkáltatók válogathatnak a jelöltek között, hanem a munkavállalók teszik mérlegre, miért is lenne érdemes egy adott helyen dolgozniuk. A kocka tehát sok helyen megfordult, és bár egyre több cég veszi komolyan a dolgozói igényeket, a boldogság általában még nem része a vállalatok kultúrájának, pedig sokat nyerhetnének általa. A témáról Szilágyi Juditot és Schieszler Tamást, a Comeandgrow tanácsadóit kérdezte a HR Feed.