Ezért háláld meg a dolgozóknak, amit az elmúlt hónapokban a cégért tettek!

Ezért háláld meg a dolgozóknak, amit az elmúlt hónapokban a cégért tettek!

Miért olyan felemelő dolog ámulatba esni, és hálát érezni? Miért van az, hogy nemcsak kicsi, de egészen nagy dolgok mellett is elsétálunk az életünkben, amiket észre kellene vennünk? Amiket ha észrevennénk, jobb emberekké, jobb munkavállalókká, partnerekké, barátokká (stb.) válnánk, és általában véve az elégedettségünk, a jóllétünk növekedne? Ezeket a kérdéseket járta körül dr. Ferenczi Andrea pszichológus, egyetemi adjunktus (Károli Gáspár Református Egyetem) a tavalyi Pszinapszison megtartott előadásában. Idén tavasszal sajnos nem kerülhetett megrendezésre a Pszinapszis, de a tavalyi előadásról írt beszámolónk felidézése a téma miatt nagyon is aktuális.

Kapcsolj a hála frekvenciájára!

Kapcsolj a hála frekvenciájára!

Miért olyan felemelő dolog ámulatba esni, és hálát érezni? Miért van az, hogy nemcsak kicsi, de egészen nagy dolgok mellett is elsétálunk az életünkben, amiket észre kellene vennünk? Amiket ha észrevennénk, jobb emberekké, jobb munkavállalókká, partnerekké, barátokká (stb.) válnánk, és általában véve az elégedettségünk, a jóllétünk növekedne? Ezeket a kérdéseket járta körül dr. Ferenczi Andrea pszichológus, egyetemi adjunktus (Károli Gáspár Református Egyetem) az idei Pszinapszison megtartott előadásában.