Hr-esek, keressétek a renitenseket!

Hr-esek, keressétek a renitenseket!

„Ha pedig egyetlen fő gondolatban kellene összefoglalni a két nap üzenetét, az mindenképp ez lenne: »HR-esek, ébresztő, nyakunkon a digitalizáció és a ti kezetekben a munkavállalók jövője. Ne kiszolgáljatok, hanem stratégiát építsetek, és rúgjátok fel a rendet!«”