Hamarosan rossz világ jöhet a munkahelyi gépen facebookozókra

Hamarosan rossz világ jöhet a munkahelyi gépen facebookozókra

A GDPR, az uniós adatvédelmi rend miatt változik a munkahelyi számítógépek használatának szabályozása is. Így egy friss törvényjavaslat alapján a munka törvénykönyve módosul majd, és tilos lesz a munkáltatótól a munkavégzésre adott számítógép magáncélú használata. Így nem lesz adatkezelési probléma. De mi lesz a munkáltatótól kapott okostelefonokkal? A HRCENTRUM adott hírt a tervezett változtatásról.