
Nem baj, ha nem jógáztál ma!
Úgy érzed, nem hoztad ki a legtöbbet a home office-os munkanapodból? A "legtöbb" relatív, és nem kell, hogy most annál is több legyen, mint a régebbi, megszokott napjaidban volt. Lehet, hogy ma a legtöbb az, hogy a pizsamából melegítőbe öltöztél. Jakobovits Kitti pszichológusnak, irodalomterapeutának eredetileg a Facebookon megjelent írását egész szerkesztőségünk melegen ajánlja!
