Négynapos munkahét bevezetését javasolja egy német szakszervezet

Négynapos munkahét bevezetését javasolja egy német szakszervezet

A négynapos munkahét bevezetésével előzné meg a tömeges munkahelyvesztést a német feldolgozóiparban az IG Metall szakszervezet elnöke. Nemrég a Pénzcentrum olvasói is szavaztak arról, támogatnák-e, ha a heti 40 óra helyett 32 órát kellene csak dolgozni. Mutatjuk az eredményt.