Rettentő régóta vagyok a munkahelyemen: már 6 hónapja!

Rettentő régóta vagyok a munkahelyemen: már 6 hónapja!

„Már vagy egy örökkévalóság óta vagyok a munkahelyemen: hat hónapja” – hallottam nemrég valakitől, és ez eszembe juttatta a kérdést: vajon a lojalitás és az, ha sokáig marad a munkavállaló egy cégnél (a „sokáig” jelentse azt inkább, hogy legalább három évig) számít-e, értékelendő még egyáltalán? A CareerCapitalist blog szerzőjének gondolatai.