
„Ők az elsők, akiknek rosszabb lehet”
Mire megértettünk volna valamit a X-Y-Z generáció együttműködéséről, mire tisztáztunk volna egy csomó generációs konfliktust, jött a vírus, és összezilált mindent. Persze az is lehet, hogy előtte sem láttunk tisztán, csak most van mire fogni. Mindenesetre eljött a pillanat: a járvány kapcsán mindenki változást, paradigmaváltást, szembenézést vizionál, hát valódi generációs szembenézésre invitáltuk Szél Dávidot. A tanácsadó pszichológus és egyetemi oktató az elmúlt tíz évben Apapara című generációs blogjával vált ismertté, kíváncsiak voltunk tehát, milyen tanulságokkal lehet újraindítani a családi, munkahelyi többgenerációs rendszereket.
