
Territoriális játszmák a munkahelyen
Az eddigi munkahelyeimen a következőket tapasztaltam a tűzőgép kapcsán: az első, hogy sehol, soha nincs elég tűzőgép. Egyszerűen nincs. A másik, hogy ha van is, az rossz, vagy épp akkor fogyott ki. Mindezek mellett, azért mindenhol létezik egy jó tűzőgép. A tűzőgép. Ami sok lapot is átvisz és fel van töltve. Namost az ilyen tűzőgépnek általában őre van és titkos rejtekhelyeken található. Volt, hogy azt gondoltam, az ilyen őrök „olyan emberek”, akik szeretnek kisajátítani dolgokat maguknak. Ismerős? Várjunk csak, ne kövessük el az alapvető attribúciós hibát ilyen könnyen, lehet, hogy más van a dolgok hátterében?
