
Tévhitek megcáfolása, avagy valóban csak extrovertáltként lehetsz jó tréner?
Milyen a jó tréner, introvertált vagy extrovertált? – ezt a kérdést szinte mindig megkapom a trénerképzőnk elején a résztvevőktől. Mivel kíváncsi vagyok a csoport ebbéli hiedelmére, rendszerint visszadobom a kérdést nekik, és ezzel el is indul egy beszélgetés a témáról. Márton Mónika szervezetfejlesztő, tréner, coach írása.
