Téged a főnököd vezet, vagy valaki más?

Téged a főnököd vezet, vagy valaki más?

Ideális esetben mi vagyunk saját magunk főnökei. Beoszthatjuk munka- és szabadidőnket, feladataink sorrendjét... Saját magunknak kell csak megfelelnünk. Ám ha ez mégsem így működik, muszáj valamelyest a felettesünkre is hallgatnunk – ami néha bizony nagyon nem egyszerű. Más kollégákat ellenben minden fenntartás nélkül követünk. Miért nem egyértelmű, hogy mikor kinek a szavára adunk?