
Itt a nyitás, de kik fogják kiszolgálni a teraszokra beülőket?
Holnap kinyithatnak a hazai vendéglátóhelyek teraszai, és ha az időjárás is engedi, a várakozások szerint sok vendég él is majd a lehetőséggel, hogy hosszú idő után újra egy étteremben kávézzon vagy ebédeljen. Nagy kérdés azonban, hogy kik fogják kiszolgálni a teraszokra beülőket, a munkaerőkérdés ugyanis hatalmas kihívást jelenthet, és nemcsak a vendéglátásban, de a turizmusban, szállodaiparban tevékenykedő cégek számára is.
