A digitalizációnak köszönhetjük, hogy az elmúlt évben emberségesek tudtunk maradni

A digitalizációnak köszönhetjük, hogy az elmúlt évben emberségesek tudtunk maradni

Nemrég került megrendezésre az SAP Human Experience Summit című konferencia, ahol igazán sokszínű előadások közül válogathattunk, melyek középpontjában leginkább az elmúlt időszakból levont tanulságok álltak. Azoknak sem kell aggódniuk, akik lemaradtak a HR szakma regionális eseményéről, mert az előadások utólag is megnézhetőek a konferencia oldalára kattintva. Cikkünkben az eseményről szóló beszámolónkat olvashatjátok.