Kriszt Hajnalka kérdése Hozzád: „20+ év HR karrier után most valami másba kezdtél. Miért és mibe vágtad a fejszédet?”
Úgy éreztem, hogy 20+ év HR után szeretnék segíteni az embereknek mélyebben foglalkozni a problémáikkal, mint amit az eddigi munkám engedett. Így hoztuk létre Friedl Zsuzsával Magyarország első, kifejezetten irodai és multis dolgozóknak szóló önismereti központját.
1. Ha visszamehetnél az időben egy napot újraélni, melyik lenne az?
Volt egy nap, amit nagyon vártam és aztán elfutottam előle. Most próbálnék bátor lenni.
2. Honnan szerzel inspirációt a mindennapokhoz?
Saját önismereti utamból, a kutyáimmal töltött időből, a titkos vidéki életemből.

3. Ha egy dolgot megváltoztathatnál a munkaerőpiacon, mi lenne az?
A munkavállalók felelősségvállalási hajlandósága nőjön.
4. Ha egy hetes vakációra mehetnél bárhová a világon, hova mennél?
Hawaii-ra. Évek óta táncolok hulát, szívesen megnézném a gyökereket.

5. Mit tanácsolnál a 18 éves önmagadnak?
Hogy majd minden kialakul.
6. Ha egy tulajdonságodat megváltoztathatnád, mi lenne az és miért?
Türelmetlenség, nagyon nehezen várok és ez eléggé megnehezíti az életem.
7. Jellemezd magad egy szóval!
Unikornis.
8. Melyik a leghasznosabb tárgy a lakásodban?
Kutyaláb-mosó a bejárati ajtó mellett.
9. Melyik az a munka/projekt, ami a leginkább büszkeséggel tölt el?
HR folyamatok kialakítása a VCC Live-nál.
10. Van valami, amiben különcnek érzed magad?
Szerintem az egész világ leírható magyar alter dalszövegekkel.
11. Mivel foglalkoznál, ha nem HR-es lennél?
Most nem HR-es vagyok. 😊 Önismereti központot nyitnék. 😊
12. Van mottód, vagy kedvenc szólásod?
"Uram, adj türelmet, hogy elfogadjam, amin nem tudok változtatni,
adj bátorságot, hogy megváltoztassam, amit lehet,
és adj bölcsességet, hogy a kettő között különbséget tudjak tenni."
(Assisi Szent Ferenc)
13. Mit tanultál eddig a komfortzónán túl?
Tavaly elkezdtem fitoterápiát tanulni, 20 év után nehéz volt újra vizsgákra készülni, de sikerült. 😊
14. Van olyan élő személy, akire felnézel? Miért?
Sok. De legyen most Friedl Zsuzsa, így hogy belevágtunk együtt ebbe a kalandba. Csodálom az erejét és a kitartását.
15. Mit tartasz a leginkább túlértékelt erénynek?
A büszkeséget.
16. Milyen tehetségre vágysz a legjobban?
Szeretnék jól énekelni. (Ennek a környezetem is örülne. 😊)
17. Mit vársz éppen a legjobban?
Többnyire egy koncertet. Most épp a Hiperkarma Valentin-napi koncertjét, február 14.-én 😉

Kit javasolsz következő interjúalanynak és mit kérdeznél tőle?
Zombori Dénesnek szól a kérdés:
Szerinted, hogy hatna a nagyobb önismeret a mostanában nagyon elharapózott fluktuációra?


